30 czerwca 2014

CO UWAŻAM NA TEMAT NOWEGO SZABLONU !!!

CO UWAŻAM NA TEMAT NOWEGO SZABLONU !!!
Mam prośbę: Proszę wpisujcie tu swoje opinie na temat nowego szablonu. Autorka się wiele namęczyła, by było dobrze, więc wy wystawcie opinie, jestem bardzo ciekawa, a i jak ktoś  nie wie nowy rozdział został wczoraj wstawiony ;)

PS Z prawej strony też jest pomarańczowy pasek, tylko trzeba go rozwinąć !!!!! 

11 komentarzy:

 1. Ja już mam opinie na temat tego szablonu. Jest za ciemny. Ja mam u siebie takie gówniane światło, że ledwo co widzę, ale tak poza tym to nic. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak został sporo rozjaśniony ;)

   Usuń
 2. Fakt. Został rozjaśniony i wygląda lepiej :). Cieszące jest to, że boczny pasek nareszcie widać w całości. Zniknęli tylko obserwatorzy. Pasek po prawej stornie rozwijam i jest "Polub mnie", które, chyba, nie działa, bo nie ma możliwości kliknięcia "lubię to". No i już mówiłam, że w nagłówku brakuje mi Musici. Tyle ode mnie :). A jeszcze jedno!!! Ale to też już pisałam. Połączenie granatu i złota bardzo pozytywne ;). Ładnie to wygląda ;). Pędzę na "Detektywa".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na prawo jest obserwatorzy i polub mnie działające, bo ja patrzę i widzę. U mnie wszystko ok, a u innych tyle problemów, a nie wiem, czy wiesz, ale od wczoraj jest też nowy rozdział detektywa :)
   A mozliwe, że szablon długo się ładuje i trzeba poczekać aż wszystko się ukaże :)

   Usuń
  2. No na stacjonarnym mi się pokazało wszystko tak jak mówisz. Ale na lapku już nie... No nic. Najważniejsze, że działa :D. Tak kochana, wiem. Już nawet pierwszy akapit przeczytałam i stworzyłam 1/3 strony komentarza :D. Niestety nie skończyłam, bo jednocześnie czytałam, rozmawiałam, betowałam i sprawdzałam milion rzeczy. Dzisiaj się za niego biorę. A właściwie już :D. Buźka :***.

   Usuń
 3. Szablon bardzo mi się podoba choć ubolewam nad wersją telefonową, która jest nie wygodna w czytaniu, no ale wczoraj była jeszcze gorsza więc nie narzekam, bo wystarczy bratu zabrać tableta i już można wygodnie czytać.
  Skoro ponarzekałam na tą nieszczęsna wersje mobilną czas na komplementy ;p
  Kolorystyka, moim zdaniem odzwierciedla tematykę bloga i ma swoje przesłanie, którego nie będę tu rozpisywać.
  Nagłówek ten taki osobnik za Lucy i Natsu to Musica czy ktoś inny, bo nie mogę rozpoznać, ale te otwarte oczko jest mrrrrr~~ Zresztą im bardziej się przyglądam tym więcej w tym obrazku widzę.
  Pasek boczny fajnie dopasowany do nagłówka, w sensie, że strony są równo z obrazkiem.
  O! Jeszcze jedna rzecz do ponarzekania. Dlaczego miedzy polem postów, a paskiem bocznym jest taki odstęp? Nie mogę mieć strony na 100% wielkości, bo jest za szeroka muszę zmniejszać na 70% by zmieściła się cała na ekranie ;( A to automatycznie zmniejsza wrażenia z czytania, bo czcionka taka mała się robi, aż mam problem z czytaniem nawet w okularkach...
  No to ode mnie tyle, jak coś jeszcze mi w głowie zaświeci na tak lub nie to dopisze^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze, to nie rozumiem o co ci chodzi z tym odstępem, bo u mnie jest wszystko ok i na 100% wszystko się miesci. Chyba, że istnieje taka możliwość, że masz inną przeglądarkę, która ma inne parametry

   Usuń
  2. Zgadzam się bo u mnie też dostęp na telefonie jest mocno utrudniony a czytam tylko na telefonie więc to mocno mi po komplikowało , czytam przez przeglądarkę chrome

   Usuń
  3. już zmieniłam, więc teraz powinno być dobrze :)

   Usuń
 4. Nie potrzebny Ci ,,Archiwum". Skoro masz spis streści... Ten dodatek tyle zabiera urody tego szablonu. Może i za ciemny, ale nie męczy tak oczów *Łapka w górę*. Bynajmniej mi. Jak na razie tyle ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektórzy chcieli by było archiwum :)

   Usuń

Byłeś, przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że ktoś coś napisał :)