BOHATEROWIE


Lucy – Razem z Natsu zostaje oskarżona o morderstwo. Muszą oni uciekać przed niesprawiedliwością. Niestety wydarzenia toczą się w nieszczęśliwy sposób dla bohaterki, traci ona oczy. Dzięki Natsu udaje jej się uniknąć zgwałcenia i śmierci. Oboje postanawiają uciekać granicę, gdzie chcą ułożyć sobie życie od nowa.

***

Natsu – Razem z Lucy zostaje oskarżony o morderstwo. Na początku waha się w podejmowaniu decyzji, jednak poświęcenie gildii sprawia, że postanawia uciec razem z Lucy. Podczas niej Generał Katami wyjawia mu tajemnicę, kto ich zdradził. Natsu w zamian za bezpieczeństwo Lucy oddaje swoją rękę. Niestety nikt nie dotrzymuje słowa i musi on ratować swoją przyjaciółkę. Udaje im się wydostać za granicę, gdzie chce razem z Lucy ułożyć sobie życie.

***


Musica – Kapitan Srebrnego Rytmu, załogi złodziei i piratów, którzy podróżują po całym świecie. Pomimo opinii wśród ludzi, jest on honorowy, uczciwy i sprawiedliwy. Jego zalety zauważa król Sarycji, Ustan III. Podczas misji znajduje on Lucy i Natsu, w tajemniczych ruinach na pustyni. Jest on Srebrnikiem, świetnie włada różnymi rodzajami broni, bardzo dobrze tańczy i kocha kobiety.

***


Król Ustan XI – Mężczyzna w średnim wieku, bardzo opiekuńczy i troskliwy. Uważa, że każdy zasługuje na drugą szansę. Jego moce pozostają tajemnicą, jednak jest on niezwykle mądry i przenikliwy. Jego żona zmarła podczas porodu.


***

Księżniczka Amelia – Córka króla Sarycji, maniaczka książek i kwiatów. Bardzo pogodna i zabawna osoba, która potrafi pogodzić najbardziej skłóconych wrogów. Jednak pod skórą tej niewinnej dziewczyny, kryje się bestia żądna przygód, niebezpieczeństwa i mężczyzny marzeń.

***


Książe Komui (imię na cześć bohatera D.Gray- man) – Jest genialnym naukowcem, który stworzył grupę Świętych Poszukiwaczy, czyniąc tym samym siebie przywódcą. Często jest nazywany mianem szaleńca. Bardzo się troszczy o swoją młodszą siostrzyczkę, tak bardzo, że jej kandydaci na męża, znikają następnego dnia w tajemniczych okolicznościach.***


Tamaki (Na cześć bohatera Ouran High School Host Club) – bardzo przystojny majtek załogi Srebrnego Rytmu. Jego przezwisko to  „Nowy Cassanowa”. Specjalizuje się w oszukiwaniu kobiet. Pomimo swojej pracy, jest sprawiedliwy i honorowy. Uważa, że nie oszukuje kobiet, ponieważ one robią wszystko z własnej woli.


***

Kurtis – kolejny członek załogi Srebrnego Rytmu. Zajmuje się głównie gotowaniem, chociaż cała załoga zawsze na nim polega kiedy chodzi o używanie okularów. Świetnie włada kataną.

***


Hughes (jak wiadomo na cześć bohatera Fullmetal Alchemist) – jest on mechanikiem na statku Musici. Mówi się „Dajcie mu śrubokręt to naprawi, dajcie mu pistolet to zastrzeli”. Jest uważany za najlepszego strzelca, istnieje legenda, że potrafi zastrzelić ptaka z odległości 500 metrów.  

9 komentarzy:

 1. Musica... czy on czasem nie jest z Rave Master? :) Tak przynajmniej mi się wydaję..

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie Akira? :D
  ~Aria

  OdpowiedzUsuń
 3. Co ja widzę... To Tama-chan!! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne postacie i pomysły na zaczerpnięcie ich z innych anime, ale czemu Hughes nie ma żony i córeczki, któymi ciągle się chwali? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wykorzystane sylwetki i imiona, ale to są inni ludzie :)

   Usuń

Byłeś, przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że ktoś coś napisał :)