1 marca 2014

Rozdział 5 - Pocałunek

            Musica szedł, tak szybko jak tylko potrafił do siedziby Świętych Poszukiwaczy, by spotkać się Komui’em i omówić sprawę zegarka Natsu. Gdy tylko doszedł do jego gabinetu, wparował do niego z hukiem i krzyknął :
- To chyba nie możliwe, ale …!
- Wiem. – odpowiedział Komui przerywając Musice. Ten zdziwiony zaczął powoli podchodzić do biurka księcia. Uderzył nagle o blat  stołu i spojrzał ostrym wzrokiem na Komui’a – Coś się stało ? – ten zapytał niewinnie z uśmieszkiem na twarzy.
- Ty jesteś dziwny ! Wiesz? – Musica odsunął się od niego, po czym podszedł do kanapy i rozłożył się na niej. – To co ? Powiesz mi, czym tak naprawdę się zajmują Poszukiwacze? – Komui otworzył szafkę, wyjął z niej różowego lizaka, założył nogi na biurko i włożył cukierka do ust.
- Święci Poszukiwacze, Święci Łowcy i jeszcze Święte Bronie. Wszystko się łączy i dzieli. Wszystko jest z pozoru takie samo, a jednak dzieli te trzy rzeczy przepaść i zarazem łączy je most.- na chwilę przerwał.  – Słyszałeś o legendach sarycyjskich?
- Oczywiście, że tak. To prawie oddzielna wiara w tym kraju. Wszyscy żyją tymi legendami, a nawet zaczynają w nie wierzyć. – wyjaśnił swoje spostrzeżenia Musica – Ale mów dalej !
-Tak naprawdę nikt nie wie co się wydarzyło 400 lat temu. – Musica wstał i podszedł do niego, złapał go za kołnierz płaszcza i przyciągnął do siebie.
- CZY TY SOBIE, ZE MNIE DRWISZ? JAK TO NIKT NIC NIE WIE? TO CO TYM DZIECIAKOM NAOPOWIADANO?! –wnerwiony, nie mogąc się uspokoić,  chwycił lampę i rzucił nią o ścianę.
- Są trzy pewne fakty. 1) W tych wydarzeniach uczestniczyli Natsu Dragon, jego wojownicy, w tym Acnologia i był tam Zeref. – usiadł wygodnie na krześle, zanim dokończył swoje wyjaśnienia
- Nie rozumiem ? – rzekł wprost Musica – W głowie mi się to nie mieści. Legenda jest prawdą czy nie? Zeref ma swoją legendę, ale co do niej mają smoki i Dragon Slayerzy ? – pomyślał mężczyzna
- Nie rozumiesz? To jesteś w tej samej sytuacji co ja. Wiem trochę na temat tamtych wydarzeń, ale … nie wystarczająco. Sądzę, że ten zegarek – wskazał na przedmiot spoczywający na dłoni Musici – jest kluczem do bram odpowiedzi. Czas pędzi nieubłaganie, marnując czas na szukanie odpowiedzi na pytań, zapominamy, że prawda stoi obok nas i szydzi z ludzi, którzy próbują wkroczyć na ścieżki inne niż jej. Prawda jest istotą świata, jeśli znajdziemy jej organizm, będziemy wstanie dowiedzieć się wszystkiego.
- Co cię naszło? Mówisz jakoś tak mądrze … - Musica spojrzał na dziwnym wzrokiem.
- Odpowiedzi … - mówił dalej Komui
- Zignorował mnie… - pomyślał Złodziej
- Odpowiedź kryje się w tamtej dwójce, oni będą wstanie spotkać się w oko w oko z PRAWDĄ. – dokończył swoją Myśla, po czym wstał i podszedł do obrazu. Zdjął go i oczom Musici ukazał się sejf. Komui otworzył go i wyjął z jego wnęki tajemniczy przedmiot. Położył go na stole, Musica z wrażenia zaniemówił.
- Jak ty ? Kiedy ? – próbował się dowiedzieć, ale widząc przedmiot nie mógł znaleźć odpowiednich słów.
- Nasza grupa Poszukiwaczy to znalazła. – wyjaśni Komui
- To czym wy się zajmujecie? – jego drżące oczy wciąż nie mogły się oderwać od przedmiotu.
- Założyłem tę grupę siedem lat temu, gdy znalazłem ten przedmiot.  He, - zaśmiał się cicho – To raczej nie grupa, a zakon… Tak, jesteśmy Zakonem Świętych Poszukiwaczy. Naszym celem jest znaleźć wszystkie Święte Bronie i pokonać Acnologię, Zerefa i coś …
- Coś ? – Musica zaskoczony słowami przyjaciela, skierował na niego wzrok. Jednak kiedy nie uzyskał odpowiedzi, przeniósł swoją pięść na jego twarzy i uderzył go.
- Co ty ?! Auuu – krzykał łapiąc się za nos.
- Masz mi natychmiast wyjaśnić, o co do cholery chodzi z tym czymś ?!  - Komui spojrzał na niego zdziwiony.
- Skąd Lucy ma oczy ? Znajdź odpowiedź na pytanie, a uzyskać ją także na swoje. Jesteśmy tylko ludźmi, a mieszamy się w sprawy Bogów ! Kimże jesteśmy ? Sługami czy panami ? – zadając jedno pytanie za drugim, Musica coraz mniej rozumiał księcia.
- Ja … - zaczął mówić, ale Komui od razu mu przerwał
- Coś? Nie Arka, Królestwo ? Nie? Nikt tego nie wiem, oprócz Natsu Dragona, stwórcy naszego państwa. Zastanawiałeś się kiedyś skąd przybył ? Czy aby na pewno smoki zabrały ludzkie dzieci z ziemi ?
- Sugerujesz, że byli oni kosmitami ? – zapytał się niepewnie Musica
- Nie, to nie to… Ale wiedz, minerał z którego powstał ten przedmiot nie pochodzi z ziemi, a przynajmniej my takiego nie znamy … -Komui podszedł i rozwinął materiał, w który był owinięty przedmiot. – Kiedyś Natsu będzie usiał go dobyć, tak jak jego ojciec.  Natsu, Armira, Gajeel, Melodia, Wendy, Zeref i Acnologia, to jedyni znani nam powiernicy smoka, którzy swą odwagą i poświęceniem sprawili, że świat dziś ma swój bieg, że świat dziś istnieje. Możemy mówić wiele o tych ludziach, ale i tak nic nie zmieni faktów. Natsu Dragon … - Komui spojrzał na ognisty miecz, na którym stańczyły czerwono krwiste płomienie, ostrze mieliło się blaskiem świata, a rękojeść przypominała o smoczej władzy i potędze ludzkiego plemienia. – Pan Czasu, Płomienia i Światła, ciekawe, czy ten skurczybyk, co siedzi w naszym pałacu podąży tą samą drogą co jego ojciec? – owinął miecz powrotem i włożył do sejfu – Ale będziemy musieli poczekać, by się o ty przekonać.
- Wiesz co ? Ja cię nie poznaję … - powiedział szczerze Musica
- Wiesz, podobno się mówi, że pracy ludzie stają się marionetkami, opanowanymi przez swój zawód. – rzekł uśmiechnięty Komui. – Chcesz? – jego głos delikatnie się obniżył – Dołączyć do nas?
- A co miałbym robić ? – dopytał się zadowolony mężczyzna
-  Nic szczególnego …  - delikatny uśmiech Komui’a poraził Musicę – Musisz tylko znaleźć wszystkie Święte Bronie ! Oczywiście razem z tamtą dwójką. Oni na pewno je znajdą.
- He? – Musica wykrzywił usta w delikatnym grymasie – A skąd możesz to wiedzieć?
- Ja, ojciec, Amelia i inni … wszyscy dotykali tego zegarka, ale on nikogo nie wybrał, dopiero Natsu … Czy to nie dziwne ?
- Trochę, ale współczuję im.
- Tak … ja też im współczuję, ale pomyśl, czy to co przeszli, nie było dla nich tylko próbą ? Czy nie staną się przez to silniejsi  ? – podszedł do biurka i wyjął kolejnego lizaka
- Może… czas pokaże. – Musica zaczął iść w stronę drzwi
- Czas należy do nich, gdyż oni pokonali jego barierę… - Komui rzekł cicho.
- Zabawne … - obok Komui’a pojawiła się postać. Mężczyzna nagle odwrócił się, ale nie widząc nikogo, wrócił do swoich spraw – Nie zobaczysz mnie. Nikt mnie nie zobaczy, ale pomogę ci, gdyż jeśli to zrobię, mój syn stanie się silniejszy. – Postać, delikatnie poruszyła palcami, powoli skupiając ogień wokół siebie.  Falował nimi, do moment, gdy przed oczyma Komui’a pojawił się napis . „Nie odkryli jeszcze tej mocy”. Przerażony Komui spadł z krzesła, po czym zaczął się delikatnie podnosić.
- Cooo jesttt? – rzekł przerażonym głosem. Zaczął się szybko rozglądać wokół siebie, lecz niczego nie znalazł – Czego ode mnie chcesz ?
- Hoho, zabawny człowiek. – delikatnym głosem szepnął Natsu I. – A, więc teraz możemy porozmawiać. – Zadrgał palcami, pisząc ogniem, to co chciał przekazać „Jestem Natsu Dragon, chcę byś zrobił dla mnie jedną rzecz.”.
- Że co ? Ale … twoja obecność niszczy moje wszystkie teorie, moje … - Komui złapał się za głowę, przykucną.
- Nic nie niszczy, a nawet potwierdza. Zabawny człowiek, jest podobny do Zerefa, ale … - Natsu uśmiechnął się delikatnie, po czym dalej zaczął pisać.  „Miałeś rację, ale wiedz, że magia, jaką my Powiernicy Smoka, Święci Wojownicy chcemy przekazać temu światu, jest o wiele potężniejsza niż sądzisz. ”
- Jak to ? – Komui wstał – To … niemożliwe, ale zaraz, jaka potęga.
- Myśli, że nie wiem … - jego postać zaczęła powoli zanikać. – Muszę się pośpieszyć. – zafalował ręką, po czym przekazał swe ostatnie słowa „Magia, która pozwoli przekazać wszystko co nasze. Dragon Soul, magia, która …” Nie dokańczając swych słów zniknął.
- Magia … może jednak … Ciekawe czy Natsu i Lucy podołają temu przeznaczeniu ? – podszedł do okna, promienie słoneczne oślepiły go. Jednak przyjął je z uśmiechem na twarzy, po czym rzekł – JEST JESZCZE NADZIEJA!

***

            Natsu szedł do swojego pokoju, a zaraz obok niego kroczyła Lucy. Wstydziła się rozmowy ze swym przyjacielem, jednak wiedziała, że ona ją nie ominie.
- Natsu … - odezwała się po pewnym czasie – Musimy porozmawiać ! – chłopak spojrzał na nią ze zdziwieniem, po czym delikatnie kiwnął głową.
- Jasne ! – odpowiedział z promiennym uśmiechem na twarzy.  – Chodźmy do mojego pokoju.
- Niedługo to będzie nasz pokój. – pomyślała dziewczyna, delikatnie muskając opuszkami palców swoje usta i wspominając pamiętny pocałunek – Będziemy małżeństwem … Nigdy bym się nie spodziewała, że w taki sposób, w takich okolicznościach, kogoś poślubię.
- Ej, Lucy  ? – rzekł Natsu, machając jej przed oczami ręką – Żyjesz?
- Tak, Tak…. – odpowiedziała szybko. – Przepraszam, ale się zamyśliłam.
- Nie przepraszaj, tyle się ostatnio wydarzyło … A już jesteśmy ! – rzekł radośnie, wskazując na pokój, Lucy także się uśmiechnęła, ale widziała, ten smutek na twarzy Natsu, którego nie potrafił ukryć pod uśmiechniętą twarzą. Dziewczyna weszła do pokoju i siadła na łóżko. Spojrzała kątem oka na nocny stolik i ujrzała małą buteleczkę, czarnej cieczy. Wzięła ją do ręki, po czym zaczęła czytać napis. „Olej do smarowania  ręki Natsu”
- Natsu, chyba mam ci nasmarować rękę ! – rzekła do chłopaka.
- Po co ? – zapytał się zdziwiony
- Nie wiem, ale chyba przez przypadek Musica by tu tego nie zostawił. – wyjaśniła Lucy
- A skąd wiesz, że to Musica, to tu zostawił? – Lucy zamyśliła się na chwilę.
- Nie wiem … skąd …
- Dobra nie ważne. – Natsu podszedł do niej, po czym zdjął koszulę.
- Co ty… ? – Lucy cała się zarumieniła – Zaraz się potkniesz.
- Ja, skąd … - nawet nie dokończył zdania, gdy podwinął mu się dywan i poleciał prosto na Lucy. – Auuu. – rzekł leżąc na Lucy. Spojrzał na nią delikatnym wzrokiem, gdy nagle sobie przypomniał ich pocałunek.- Lucy, ja …
- CZEŚĆ! – nagle drzwi otworzyły się z hukiem. Oboje skierowali wzrok w ich kierunku. Zobaczyli, że w futrynie stoi Amelia i dziwnie się im przygląda. – JA NIE CHCIAŁAM PRZESZKADZAĆ!!! JUŻ SOBIĘ IDĘ!  - krzyknęła, zadowolona z siebie, po czym wyszła.
- O NIE! – Natsu i Lucy zamurowały słowa dziewczyny i trzeba było dłuższej chwili by otrzeźwieli.
- Zgaduję, że jak tylko stąd wyjdziemy, będą na nasz temat ciekawe plotki … - powiedziała Lucy, Natsu zgodził się z nią. – Chodź nasmaruję cię. – chwyciła jego rękę, po czym zaczęła smarować ją tajemniczą miksturą.
- Naprawdę nie przeraża cię? – zapytał po chwili ciszy Natsu.
- NIE ! – odpowiedziała stanowczo Lucy
- A to, że bierzemy ślub? – Lucy podniosła wzrok i popatrzyła na niego.
-  Tobie on nie jest potrzebny tylko mi…, więc… - zaczęła mówić, gdy nagle Natsu ją chwycił za ramiona
- Obiecałem, że się tobą zaopiekuję! OBIECAŁEM, więc przestań mi tu gdakać jak kura, o tym, że to tobie, a nie mi jest potrzebny jest ślub!
- ALE! – jej wzrok zaczął błądzić po pokoju. – Ale będziemy się musieli zachowywać, jak prawdziwe małżeństwo … mieszkać razem, spać razem, całować się, trzymać się za rękę, zachowywać wśród ludzi, jak zakochani i … - Natsu chwycił jej twarz w obie dłonie, po czym przyciągnął ją do swoich ust. Lucy zamilkła, zdziwiona całą zaistniałą sytuacją.  Natsu oddalił się od niej, po czym rzekł.
- Masz jeszcze jakieś „ale”? To jest pocałunek i nie przeszkadza mi pocałowanie ciebie! Jeśli trzeba będzie będziemy robić wszystko by zachowywać się jak prawdziwe małżeństwo. I nie masz racji, jeśli będziemy małżeństwem, ja też będę bezpieczny, bo nikt kogo znany nie pomyślałby, że moglibyśmy się pobrać !
- Hahaha … - Lucy zaśmiała się, po czym delikatnie musnęła usta Natsu, swoimi. – Jeśli tobie to nie przeszkadza, to i mi nie.
- No właśnie, a co do umowy … wiesz jakoś nie wiem czy się sprawdzi. – Natsu położył się wygodnie na łóżku, a zaraz obok niego znalazła się także Lucy
- Dlaczego tak uważasz? – zapytała się, przekręcając głowę w stronę Natsu
- A ja wiem… Pomyśl czy się zakochamy w kimś? Czy będziemy na tyle odważni by ukochaną osobę wplątać w to bagno ?  Natsu spojrzał na Lucy, oczekując od niej odpowiedzi
- „Jeśli jedno z nas się zakocha, drugie pozwoli mu odejść” , chyba masz rację. – zgodzila się z nim Lucy. Natsu podniósł rękę i delikatnie odgarną włosy z policzka Lucy.
- A więc… póki nie zakochamy się w kimś jesteśmy normalnym małżeństwem ?
- Tak. – kiwnęła głową Lucy
- I niczego się ani nie wstydzimy, ani nie krępujemy ? – zapytał się Dragon Slayer
- Tak, i Natsu?
- Tak? – spojrzał na nią zdziwionym wzrokiem
- Będziemy szukać odpowiedzi, nie martw się…
- Ale ja … - Lucy nie dała mu dokończył i przysłoniła mu palcem usta.
- Nie okłamiesz mnie.  – Natsu wciąż patrzył na jej złote oczy, wspominając moment, kiedy straciła swoje.
- I zemścimy się na wszystkich ludziach, który nam to zrobili ! Ale aby dokonać, trzeba stać się silniejszym! – Natsu zacisnął dłoń w pięść.
- Będę silniejsza ! -  Lucy chwyciła go.
- Nie ty, tylko ja … - chciał coś więcej powiedzieć, ale gdy napotkał jej wzrok pełen determinacji, zrezygnował  i tylko delikatnie się uśmiechnął. Podniósł dłoń i pstryknął palcami, Lucy w czoło. – Baka… A skoro tak to wszystko bierzesz na poważnie, to możesz mi obiecać jedną rzecz.
- Jaką? – zapytała się zdziwiona Lucy, widząc nietypową minę Natsu
- Nie powiem, ale jeśli będziemy mężem i żoną jeszcze przez dwa lata, wtedy cię spytam ponownie. Dobrze? – Lucy kiwnęła delikatnie głową, na znak zgody.
- A teraz może pójdziemy się szykować? Za parę godzin bierzemy ślub… zapewne coś dla przygotują. – Lucy miała schodzić z łóżka, gdy nagle Natsu chwycił ją za rękę i przytrzymał.
- A na czym polega ślub? To znaczy … - na jego twarzy było widać zakłopotanie. – Jak wygląda?
- He?! – krzyknęła zdziwiona Lucy, lecz nagle umilkła – No tak… Skąd on może o tym wiedzieć? Przecież mamy dopiero … - rozmyślając nagle coś zrozumiała. – Nigdy nie sądziłam, że będę brała ślub w wieku 17 lat. Prawda?
- No. – zgodził się Natsu, chwilę pomyślał, po czym zarumienił się – Ludzie mogą pomyśleć, że jesteś w ciąży!
- A CO WIDAĆ!? – spojrzała na niego wzrokiem pełnym grozy.
- Nie o to chodzi, ja tylko … - próbował się jakoś z tego wytłumaczyć, ale nagle pięść ludzi spoczęła na jego twarzy i poleciał prosto na ścianę. Lucy spojrzała na swoją rękę niedowierzając. – Stwierdzam, że poprawiła się twoja siła rażenia … Auuu- po czym odleciał jak tapeta ze ściany.
-   Przepraszam !!- mówiła rozpaczliwie
- Nic się nie stało… - pojęczał chwilę, po czym wstał – Miałaś mi opowiedzieć o ślubie.
- Aaa..- Lucy delikatnie zarumieniła się
- Ej, była umowa, że się niczego nie wstydzimy.
- Ale to co innego! – zawołała- A, więc… ty będziesz stał pod ołtarzem, a mnie zaprowadzi pewnie król. Chwycisz moją dłoń i rozpocznie się ceremonia. Złożymy przysięgę małżeńską, a potem, ksiądz zapyta, czy bierzesz mnie za żonę, a w odpowiednim momencie powie, że możesz mnie pocałować. – spojrzała na Natsu – NIE MUSISZ TEGO NOTOWAĆ!
- Inaczej nie zapamiętam. – wytłumaczył
- Ok., a więc… Potem podniesiesz welon, no i … mnie pocałujesz. – próbowała zakryć rumieńce, ale jej się nie udało i Natsu podszedł tak blisko, że ich twarze prawie się stykały.
- A jak mam cię pocałować, żeby wyglądało realistycznie? – zapytał cicho.
- A MYŚLISZ, ŻE WIEM!? NIGDY NIE BYŁAM NA ŻADNYM ŚLUBIE! – krzyknęła na cały glos – Idę się zbierać. – już zaczęła wychodzić, gdy Natsu pociągnął ją za rękę i namiętnie pocałował w usta. Zdziwiona otworzyła szeroko oczy.
- Może być? – zapytał, gdy oddalił się od niej.
- Chyba tak. – powiedziała, po czym wyszła z pokoju. Natsu upewnił się czy wyszła. Skulił się przy łóżku, chwycił za głowę i zaczął wspominać pocałunki, aż mu parowała głowa
- CO JA ZROBIŁEM?!?!?!?!? – krzyknął, gdy nagle usłyszał pukanie do drzwi. – Muszę przynajmniej udawać, że mnie one nie obchodzą. – pomyślał, po czym odpowiedział – Proszę! – Do pokoju wszedł uśmiechnięty Musica. Trzymał on w dłoniach w garnitur i buty.
- Hej! Panie Młody! Pomogę ci się przyszykować do ślubu!
- Dzięki. – powiedział Natsu, wstając
- A mam do ciebie jedno pytanie… - podszedł do chłopaka, szepcąc mu do ucha – A jak zamierzacie spędzić noc poślubną? Zrobicie ten teges ? Wiesz …
-TY!!!! Zamknij się!!!!!

Ciąg dalszy nastąpi …PROSZĘ PRZECZYTAJ!!! 
Drogi czytelniku
Nawet jeśli blog będzie zakończony proszę cię drogi czytelniku SKOMENTUJ, jak chcesz pójdź na inne moje BLOGI, POLUB moją stronę, albo naciśnij OBSERWACJĘ :)24 komentarze:

 1. Suuper rozdział warto było tyle czekać ahh te pocałunki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hura!!! Pierwszy komencio ;) Wielkie dzięki ;)

   Usuń
 2. Po pierwsze witam ponownie Ola Ri jak widzę dane slowo dotrzymalas cenie sobie to ale ok do rzeczy. Rozdział nie powiem ciekawy rozmowa księcia z Musicą była nawet ciekawe ale co najbardziej lubię to rzecz jasna NaLu no może to takie minimalne ale zawsze coś ale te ganie o zakochaniu sie w kimś innym no trochę śmiać mi się chce Natsu już ciągnie do Lucy a takie brednie gada ale tak czy siak rozdział świetny i rzecz jasna czekam na kolejny więcej NaLu no i tak końcówka tego się nie spodziewałem wywalił z takim pytaniem Musica jak najszybciej chce zobaczyć reakcje Natsu i jego odpowiedz . Pozdrawiam cie Dragneel.

  OdpowiedzUsuń
 3. O ja cię pierdykam! Pękam ze śmiechu. Genialny rozdział. Oby tak dalej.
  Ahhh.... Pocałunek Natsu i Lucy =D Kocham ten moment.
  Tak jak i wypowiedź Musica'i : "- A mam do ciebie jedno pytanie… [...] A jak zamierzacie spędzić noc poślubną? Zrobicie ten teges ? Wiesz …". To mnie rozwaliło po całości.
  Warto było tyle czekać na ten rozdział.
  Życzę dużo weny i czasu. Sayonara!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiii! Natsu i Lucy wezmą ślub ♥ Ja i tak wiem, że oni się kochają, ahh ten ich zapał do walki i stania się silniejszymi, ale w sumie nie dziwię im się. Nie mogłam ze śmiechu w większości rozdziału, jesteś po prostu genialna. Już czekam na kolejny rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chcieć więcej!!!!!!!!! :D
  Super rozdział. Oby tak dalej.
  ~Su~

  OdpowiedzUsuń
 6. Rany!!! Jakie to genialne!!! Świetne!!! Tyle razy się całowali!!! OMG!!! Już nie mogę się doczekać ciągu dalszego :D. A powiedz, zamieścisz w którymś rozdziale punkty ich umowy??? Jestem ciekawa, co się tam znalazło :).

  Ps. Postaram się jutro wysłać Ci moje opowiadanie. Nie miałam kiedy ponownie go przeczytać i poprawić :D. Ale jutro powinno mi się udać :D. Pozdrawiam cieplutko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze jest czas, więc spokojnie ;)

   Usuń
 7. Oczywiście rozdział świetny, a końcówka najlepsza! Czy tylko mnie ciekawi, jak Lucy bedzie walczyć ( i czy w ogóle będzie)? Niecierpliwie czekam na kolejny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pożyjemy zobaczymy, ale podpowiem, że można się dymyśleć trochę czytając rozmowę Musici i Komui'a ;)

   Usuń
 8. Haha....
  Głowa mu parowała xD
  A Lucy co czuła, jak wyszła z pokoju Natsu? Jestem taka ciekawa, czy zachowała się tak jak on, :PP

  OdpowiedzUsuń
 9. Rozdział mnie rozwalił! :D nadal leżę na podłodze i sikam w majtki (nie w tym sensie xD)
  Dlaczego dalej nie potrafię przestać się śmiać?! Ludzie mają rację - ser źle ma mnie działa XD
  Ach te pocałunki *O* aż sama dotykam swoich ust, sama czuję ten pocałunek Natsu <3
  Kurde! Znowu się rozmarzyłam ;-; no cóż... nic nie poradzę na to, że szaleję za Natsu i bardzo bym chciała go pocałować T____T
  Czekam z niecierpliwością na następny rozdział! <3
  ~Shelia :]

  OdpowiedzUsuń
 10. PS. Zapraszam do mnie :) :
  the-vampire-nalu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciekawe, chętnie zajrzę, ale nie dziś :( Niestety jestem padnięta i zaraz idę spać :)

   Usuń
 11. ( SPAM )
  Blogsfera jest pełna wspaniałych blogów! Zapewne twój blog jest jednym z nich. Masz dość rozsyłania ciągłego spamu? Już nie musisz tego robić! Specjalnie z myślą o tobie powstał spis słynnej mangi Fairy Tail! Zgłoś swojego bloga do nas, a zapewnimy ci reklamę, fajne konkursy, zabawy, a także zareklamujemy każdy twój najnowszy rozdział! Oczywiście znajdziesz u nas opowiadania o swoich ulubionych paringach!
  Zapraszam serdecznie!

  spis-fairy-tail.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. I LOVE THAT! To co Ty tu robisz przekracza granice wspaniałości! NIe ma słów! Po prostu padam do stóp Królowej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurcze, czytając takie komentarze, aż chce się pisać :)

   Usuń
 13. sorry ze wtrącam się na blog ale . a i jest super ale pomijają na razie tego nie czaje jestem dopiero przy 62 odcinku i jestem ciekawa czy natsu będzie lucy odpowiesz mi plis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie :( Nawet jeśli jestem na bieżąco z mangą, to nic się póki co nie wydarzyło. Podejrzewam, że dopiero pod koniec mangi coś będzie, ponieważ wiele czynników na to wskazuje, obok w spisie treści masz, tam wkleiłam momenty nalu :)

   Usuń
 14. Tak bardzo mi się chce spać, więc będzie raczej krótko i szybko (to lepsze niż nic) ;)
  Jak Amelia wpadła do pokoju to padłam xD Szkoda, że nie kontynuowali ^^
  Rozmowa Musici z Komui'em była ciekawa i na pewno będą szukać tych świętych broni (Komui mógł oddać Natsu miecz :( ) oraz tego drugiego z Natsu I, gdzie były król trochę mu podpowiedział =D Jestem zmęczona więc na razie nie ogarniam tych rozmów (jutro pewnie będę wiedziała o co chodzi :P)
  No i przyszedł czas na moje ukochane NaLu <3 Dobrze, że Natsu zgadza się na ich pocałunki i sam je rozdaje ;) Czekam na więcej momentów NaLu :3
  Cały komentarz jest raczej napisany bez ładu i składu (czyli tak jak wszystkie komentarze) ale ważne, że jest :D. Miałam napisać krótko, a th tak się rozpisałam :/ Idę spać bo jutro nie wstane
  Pozdrawiam i życzę weny ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ci dziękuję za wszystkie komentarze, ale naprawdę nie musisz tak długich pisać(i ten niby krótki???).
   Bardzo się cieszę, że rozdziały ci się podobają i mam nadzieję, że nie zawiodę cię aż do samego końca! A jeszcze do niego ponad 30 rozdziałów :)

   Usuń
 15. Zawsze sobie obiecuje pisać mniej, ale mi nie wychodzi :P Wole już pisać długie komentarze niż krótkie ;) Choć nie obiecuje, że pod każdym rozdziałem będą takie :D Chyba, że wolisz żebym pisała krótkie komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie ty wolisz. Ja z przyjemnością każde czytam :)

   Usuń
  2. ooo z tego co widzę to jest to chyba inna wersja tego opowiadnaia (sk) mi sie tam podoba, a nawet bardzo, gdyż Natsu i Lucy sie do siebie zblizaja a nie oddalaja i juz było kilka słodkich scenek miedzy nimi, a w tamtym opowiadaniu jeszcze się ich nie doczekałam, ale oczywiscie czekam cierpliwie :)

   Usuń

Byłeś, przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że ktoś coś napisał :)