29 marca 2016

Zwiastun

Wiem, że to nie jest szczyt możliwości, ale:
1) Zwiastun jest zrobiony w pełni legalnie
2) Jest prosty, ładny i zgrabny!

8 komentarzy:

 1. Świetnie Ci wyszło! Ale naprawdę super! Muzyka dobrze dopasowana, efekty i całość wyszła fajnie, nie zapomnijmy o napisach, ale... brakowało mi jakiś elementów związanych z głównymi bohaterami :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, ale ciężko jest znaleźć filmiki w dobrej jakoś + wszystko to skleić. Próbowałam i trzeba mieć do tego dryg, bo jak ja to robiłam, to uznałam, że dużo lepiej wyglądało bez widoku z bohaterami niż z nimi. Może kiedyś, jak już się lepiej nauczę korzystać z programów, zrobię taki porządniejszy, ale na razie się uczę. Pomalutku, pomalutku ;)
   I oczywiście dziękuję bardzo! Cieszę się, że jakoś sie cokolwiek udało. Na PACu też zrobiłam, ale tylko do sezonu 3, choć planuję do całości również zrobić :)

   Usuń
 2. O jejku! To takie kochane, że zrobiłaś ten zwiastun specjalnie dla nas! <3 A muzyka to cuuudo! :3 :3 :3 Oby coraz lepiej ci się robiło takie filmiki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! I wiesz... Z tymi filmikami to jest tak, że zależy od szczęścia, od tego jakie materiały się znajdzie itd, itd. Udało mi się tym razem, ale już drugi raz tego nie wykorzystam (chyba)

   Usuń
 3. Jest Super! :D Mam nadzieję, że jeszcze zobaczę filmiki w Twoim wykonaniu, bo ten mi się podobał. Tylko nie było jakoś wiele naszych bohaterów, tylko takie sentencje(?), mądrości. Niemniej jednak było to sklejone w kupę imponująco. :D Mogę spytać w jakim programie go projektowałaś? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Na pewno zobaczysz (już zrobiłam w zasadzie zwiastun na PACa, ale to nic wielkiego, ten lepszy). I tak, nie było bohaterów, ale jak gdzieś komuś pisałam. Ciężko zrobić zwiastun, by dobrze dopasować kolejne fragmenty pod względem jakości itd., a ja zawsze czepiam się szczegółów, jeśli chodzi o to, co sama robię. Dodatkowo projektowałam w Edytorze Youtube, który automatycznie wyszukuje jedynie legalnych tworów, a ich niestety jest niewiele w świecie i trudno je wyszukać :) A te "mądrości", to po prostu zapowiedź tego bloga skopiowana i nic więcej ;)
   Ale dopiero sie uczę. Z czasem i będą postacie, ale na razie powolutku ze wszystkim. Coś takiego sporo czasu zabiera, więc trzeba na spokojnie.

   Usuń
 4. mnie zaintrygowała ta tejemnicza ciemność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciemność niedługo się pojawi (przynajmniej jeśli o nieopublikowane jeszcze rozdziały)

   Usuń

Byłeś, przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że ktoś coś napisał :)